Kampan for windows

Download Kampan

Kampan Preview

Download Kampan for pc  Download Kampan for pc  Download Kampan for pc  

How to Download, install and use Kampan on your Windows Computer

At the moment, Kampan is not available for direct download on a computer. However, you can use emulators to run it on PC. The downside is that using Kampan with an emulator might slow down your computer's performance.


Learn how to use Kampan on your computer in these 5 simple steps:


  1. Download and install the BlueStacks App Player on your computer. Do so Here >>
  2. Once installed, open the software and sign in using your Google account.
  3. On the program's search bar, Search for Kampan on the in-built Play Store. On the Kampan app page, Click the install button.
  4. Once your Kampan has been installed, click the "All apps" button to access all your applications on the emulator
  5. You will then see the Kampan app. Click to run the app. Using this method, you can now enjoy your other favorite Shopping application on a Windows PC

About Kampan

Developer Description

Alışveriş yaptığınız sırada "Hangi kartla ödesem puan verir?" ya da "Acaba herhangi bir indirim kodum var mıydı?" diye düşünmeye son. Kampan ile alışveriş yapacağınız mağazanın ismini aratın ve o yere ait sektör kampanyaları da dahil olmak üzere tüm kampanyaları görüntüleyin. Böylece sadece bir kampanyayla yetinmez, eğer varsa başka kampanyaları da birleştirip, daha çok kazanırsınız. Tüm zincir mağazalara ait kampanyaları bu uygulamada bulabileceksiniz. Sadece öderken kazandıran puan ve indirim kampanyalarını görebileceksiniz. Ayrıca size ait kampanyalarınızı da ekleyebilir ve onları sadece siz görüntüleyebilirsiniz.

Kampan version 0.1.2 Download


keyboard_arrow_up